Каталог товарів
Клієнту
Мова:
Валюта:
+38(050) 337-10-52
Наша адреса
08140, Бучанський район, с. Білогородка, вул. Володимирська, 60
Телефони
Графік роботи
  • Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
  • Сб: вихідний
  • Нд: вихідний
E-mail
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

СОЛАГАМ ТАРА (SOLAGUM TARA)

0
Все про товар
Відгуки 0
Питання0
Новинка
Наявність уточнюйте
Доступно під замовлення
Ціна за 1кг: 4 443.19₴
Вага: 25кг
Доставка
Новою Поштою у відділення та поштомати Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Самовивіз з нашого складу Самовивіз з нашого складу
безкоштовно
Пошук авто для масових, габаритних замовлень Пошук авто для масових, габаритних замовлень
оговорюється окремо
Оплата
Безготівковий розрахунок Безготівковий розрахунок
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
СОЛАГАМ ТАРА (SOLAGUM TARA)
Вага: 25кг
Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Нові надходження
Новинка
Наявність уточнюйте
СОЛАГАМ ТАРА (SOLAGUM TARA)
Вага: 25кг
Доступно під замовлення
0
Ціна за 1кг: 4 443.19₴
Ціна товару: 111 079.75₴
Новинка
МАСЛO ВАЗЕЛІНОВЕ 70CST (Poweroil Pearl H350) 25 кг
Вага: 25кг
В наявності
0
Ціна за 1кг: 188.03₴
Ціна товару: 4 700.75₴
Новинка
Наявність уточнюйте
МАСЛO ВАЗЕЛІНОВЕ 70CST (Poweroil Pearl H350) 5 кг
Доступно під замовлення
0
Новинка
Закінчується
ГЛІЦЕРИН 99% ФАРМ. (GLYCEROL 99% Ph.Eur) drums 30 кг
Вага: 30кг
В наявності
0
Ціна за 1кг: 181.43₴
Ціна товару: 5 442.90₴
Новинка
Закінчується
ГЛІЦЕРИН 99% ФАРМ. (GLYCEROL 99% Ph.Eur) drums 6,5 кг
Вага: 6.50кг
В наявності
0
Ціна за 1кг: 188.03₴
Ціна товару: 1 222.20₴
Новинка
Наявність уточнюйте
ERCAMULS AE V/FD
Вага: 20кг
Доступно під замовлення
0
Ціна за 1кг: 309.49₴
Ціна товару: 6 189.80₴
Новинка
КАМФОРА СИНТЕТИЧНА (Camphor Synthetic USP)
В наявності
0
Ціна товару: 640.33₴
Новинка
Наявність уточнюйте
Ацетилгексапептид-8 (SCH PeptCare™ AcH8 )
Доступно під замовлення
0
Новинка
Наявність уточнюйте
АЛЮМІНІЮ ХЛОРГІДРАТ (ALOROL UF)
Доступно під замовлення
0
Новинка
Наявність уточнюйте
Модули для OpencartМодули для OpencartМодули для Опенкарт 2.x - 3.xМодули для Opencart